7c6ec9e70e007f6d1b7a87a19e507022_matopat_szpital.png

SZPITAL SPECJALISTYCZNY MATOPAT oraz PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA MATOPAT
W TORUNIU – stanowią część GRUPY TZMO.

 Od 20 lat placówka świadczy usługi medyczne na najwyższym, europejskim poziomie. Zatrudniamy ponad 190 osób, w tym większość stanowi wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Dietetyk

Nr referencyjny:
S/D/09/21
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2021-10-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie oraz nadzór nad odpowiednim doborem zbilansowanych diet dla pacjentów Przychodni.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe o kierunku dietetyka,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • umiejętność prowadzenia pacjentów chorych na otyłość, cukrzycę, niedoczynność tarczycy oraz schorzenia przewodu pokarmowego,
  • samodzielność w przygotowywaniu jadłospisów,
  • dobra organizacja pracy i dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi komputera.

MILE WIDZIANE:

  • kursy specjalistyczne z zakresu dietetyki

TO OFERUJEMY:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • zatrudnienie w ramach umowy cywilno-prawnej, liczba godzin do ustalenia,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • praca w nowoczesnym budynku.
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem