Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie Wipe&Go Sp. z o.o., firma produkcyjna należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Dyspozytor magazynowy

Nr referencyjny:
GT_W&G_DM_10_21
Spółka:
Wipe&Go Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2021-11-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie surowców na stan magazynowy, wydawanie surowców na produkcję,
  • załadunek wyrobów gotowych,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • dbanie o prawidłowe przechowywanie surowców na magazynie, odpowiednia rotacja surowców,
  • przestrzeganie procedur i instrukcji.

NASZE WYMAGANIA:

  • min. wykształcenie średnie, preferowane zawodowe/techniczne,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z uprawnieniami do wymiany butli gazowej (UDT),
  • obsługa arkuszy kalkulacyjnych oraz tekstowych,
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

TO OFERUJEMY:

  • bezpieczne warunki pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • obfitość w benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków).
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem