Obecnie do naszej spółki Serwis Medyczno-Projektowy Sp. z o.o.  poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Sprzedawca w sklepie medycznym

Nr referencyjny:
GT_SMP_S_04_21
Spółka:
Serwis Medyczno-Projektowy Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Solec Kujawski / Poland
Data ważności oferty:
2021-05-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż materiałów medycznych oraz towarów refundowanych w sklepie stacjonarnym,
  • wystawianie dokumentów handlowych,
  • kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta ( konieczny numer nadany przez KIF), technik farmacji, magister farmacji, pielęgniarka lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09 r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych,
  • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
  • doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego,
  • samodzielność, odpowiedzialność.

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat z wynagrodzeniem w postaci: pensja podstawowa + premia uznaniowa,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • profesjonalizm.
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem