eva.jpg

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie spółka FK Pollena Ewa SA, należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Robotnik transportu wewnętrznego

Nr referencyjny:
GT_PE_RTW_09_21
Spółka:
Pollena Ewa S.A.
Miejsce pracy:
Zelów / Poland
Data ważności oferty:
2021-11-29

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • mycie dezynfekcja urządzeń,
  • pobieranie surowców do produkcji,
  • zabezpieczenie bieżącej produkcji w opakowania, półfabrykaty,
  • zdanie wyrobu gotowego do magazynu.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie/zawodowe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2,
  • gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej.

MILE WIDZIANE:

  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze,
  • benefity  (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, III filar emerytalny, dofinansowanie przedszkoli, żłobków)
  • realną możliwość awansu  w strukturach Grupy TZMO.
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem