Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie spółka Kosmetyczne Wyroby Bawełniane Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Pracownik transportu wewnętrznego

Nr referencyjny:
GT_KWB_PTW_04_21
Spółka:
Kosmetyczne Wyroby Bawełniane Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Zelów / Poland
Data ważności oferty:
2022-01-31

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie wszelkich usług transportowych,
  • dokonywanie bieżących wpisów w dokumentacji,
  • dbałość o transportowane surowce i materiały,
  • przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • dobra organizacja pracy,
  • pracowitość i sumienność.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na produkcji.

TO OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę w przyjemnej atmosferze.
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem