W związku z dynamicznym rozwojem CitoNet Szczecin Sp. z o.o. - spółki należącej do Grupy TZMO, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Nr referencyjny:
GT/CN/SZ/SZ/03/21
Spółka:
CitoNet Szczecin Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Szczecin / Poland
Data ważności oferty:
2021-05-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  bieżące uzupełnianie stanów magazynowych.
  •  negocjacje cenowe z kontrahentami
  •  kontrola merytoryczna faktur zakupowych i PZ-ów
  •  tworzenie i aktualizowanie cenników sprzedażowych
  •  weryfikacja obiegu listów przewozowych

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra organizacja pracy
  • systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań
  • znajomość arkuszy kalkulacyjnych Excel na poziomie zaawansowanym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

TO OFERUJEMY:

  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia pozapłacowe (m. in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, karta sportowa OK System)
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem