cropped-citonet_logo.png

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie CitoNet Szczecin Sp. z o.o. - spółka należąca do Grupy TZMO – specjalizująca się  w sprzedaży i dystrybucji materiałów medycznych oraz kompleksowych usługach sterylizacji i prania dedykowanych dla placówek medycznych, poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Nr referencyjny:
GT_CN_SZ_PM_04_22
Spółka:
CitoNet Szczecin Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
województwo zachodniopomorskie / Poland
Data ważności oferty:
2022-06-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • osiąganie założonego planu sprzedaży w zakresie produktów i usług medycznych na rynku medycznym (gabinety lekarskie,instytucje medyczne)
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami
  • rozwijanie sprzedaży w wyznaczonych grupach asortymentowych
  • praca z postępowaniami przetargowymi i ofertami poza PZP
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywna znajomość języka obcego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu
  • silna motywacja do osiągania założonych celów

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość rynku medycznego)

TO OFERUJEMY:

  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świadczenia pozapłacowe (m. in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, karta sportowa OK System)
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie TZMO
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem