CitoNet - białe tło.gif

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty Grupy TZMO  powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie spółka CitoNet Warszawa Sp. z o.o., należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

Nr referencyjny:
GT_CN_PM_04_21
Spółka:
CitoNet Warszawa Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
woj. mazowieckie / Poland
Data ważności oferty:
2021-05-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • osiąganie założonego planu sprzedaży w zakresie produktów i usług medycznych na rynku szpitalnym
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej relacji z klientami
  • rozwijanie sprzedaży w wyznaczonych grupach asortymentowych
  • analiza potrzeb i praca nad optymalnym dopasowaniem oferty do wymagań klienta
  • reprezentowanie firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość rynku szpitalnego i procedur przetargowych)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • umiejętności interpersonalne
  • komunikatywna znajomość języka obcego (B1)
  • preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa i okolice

TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny system premiowy
  • świadczenia pozapłacowe (m. in. samochód służbowy, dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli, prezenty mikołajkowe dla dzieci, dofinansowanie zajęć sportowych)
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w nowoczesnej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem