logo tzmo 2013

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Specjalista ds. zarządzania płynnością

Nr referencyjny:
E_DZP_SZP_01_22
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2022-01-31

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • monitorowanie pozycji walutowej Grupy TZMO i jej zabezpieczanie,
  • zawieranie i rozliczanie transakcji walutowych - terminowych i SPOT,
  • zarządzanie płynnością finansową Grupy TZMO,
  • zabezpieczanie ryzyka finansowego i handlowego (transakcje dokumentowe),
  • operacyjna współpraca z bankami obsługującymi Grupę TZMO,
  • usprawnienie raportowania w zakresie zadań Działu Zarządzania Płynnością.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane: bankowość, zarządzanie finansami,
  • znajomość rynków finansowych, a w szczególności rynku walutowego, rynku stopy procentowej oraz produktów bankowości korporacyjnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w tym Business English/Legal English,
  • znajomość pakietów: Google Workspace oraz MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • asertywność, komunikatywność,
  • elastyczność co do zakresu zadań i chęć uczenia się.

    MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • stabilność  - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE, karta sportowa),
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem