logo tzmo 2013

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Stażysta/Asystent ds. controllingu

Nr referencyjny:
E/C/AC/06/21
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2021-11-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza finansowa/zarządcza wybranego obszaru biznesowego Grupy TZMO
  • przygotowywanie budżetu, prognoz oraz kontrolę ich realizacji,
  • budowanie modeli analitycznych i biznesowych,
  • analizę rentowności klientów, produktów oraz działań marketingowo-promocyjnych,
  • wsparcie analityczne dla zarządzających obszarami biznesowymi.

NASZE WYMAGANIA:

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne lub w trakcie studiów magisterskich (studia z zakresu zarządzania finansami, controllingu lub rachunkowości),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • znajomości zagadnień rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • praktycznej znajomości narzędzi informatycznych,
  • umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności, dobrej organizacji pracy, dokładności i sumienności.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego

W ZAMIAN PROPONUJEMY PRACĘ, KTÓRA BĘDZIE:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków),
  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach, perspektywę awansu oraz możliwość pracy za granicą.
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem