logo tzmo 2013

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Junior Product Manager

Nr referencyjny:
DG_BZMB_SDP_04_21
Spółka:
TZMO SA
Miejsce pracy:
Toruń / Poland
Data ważności oferty:
2021-11-30

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowe zarządzanie ofertą wyrobów higienicznych w ramach podlegającej marki,
  • kształtowanie wizerunku marek konsumenckich i strategii produktów na rynku globalnym,
  • koordynowanie i inicjowanie projektów związanych z rozwojem oferty produktowej - wdrażanie nowych wyrobów, modyfikacje istniejących,
  • harmonogramowanie prac wdrożeniowych i kontrola nad terminowym ich wykonywaniem,
  • efektywne prowadzenie oraz długofalowe zarządzanie cyklem życia produktu,
  • pozyskiwanie, monitorowanie i analiza informacji o rynku i konkurencji oraz podejmowanie na ich podstawie działań w zakresie podlegającej oferty produktowej,
  • ścisła współpraca z działami: sprzedaży, R&D, finansowymi, logistyką oraz agencją reklamową w zakresie oferty produktowej.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane marketingiem, zarządzaniem projektami),
  • doświadczenie zawodowe  w zarządzaniu produktami lub zarządzaniu marką (produkty FMCG),
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji projektów,
  • kreatywność oraz własna inicjatywa w myśleniu i działaniu,
  • analityczne podejście,
  • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji biznesowych,
  • dokładność, sumienność i terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom minimum B2.

MILE WIDZIANE:

  • podstawowa znajomość języka rosyjskiego lub gotowość do nauki,
  • znajomość programów graficznych.

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • stabilność  - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,
  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),
  • ciekawą i pełną wyzwań praca,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.
Wyślij zgłoszenie
kariera
Rozumiem